Promosyon Ürünlerinde Lazer Baskı Çözümleri

Baskı işlemleri birçok alanda ve farklı malzemeler üzerinde tercih edilebilmektedir. Özellikle reklam ve tanıtım alanında çok tercih edilen baskı işlemleri günümüzde ileri teknolojinin avantajları ile çok daha kolay şekilde yapılabilmektedir. Gelişen teknolojinin bizlere sağladığı baskı olanaklarından birisi olan lazer baskı ile istenilen yüzeye baskılar kalıcı olarak sorunsuz şekilde ve en güzel görünümde yapılabilmektedir. Bu nedenle tercih edilen lazer ile baskı işlemlerinde promosyon ürünlerinin baskıları çok tercih edilmektedir. Ürün ve marka tanıtımı nedeni ile çok tercih edilen promosyon ürünlerin farklı baskı işlemleri yapılabilmektedir.
Bu konuda tercih edilen yöntemlerde silinme ve zamanla deforme olma en ciddi sorundur. Lazer ile baskı yönteminde ise bu silinme ve deformasyonun olmaması oldukça önemli bir avantaj olup, çok daha fazla tercih edildiği görülmektedir. Birçok insana ulaşması istenen ve kullanımı uzun süreli olması amaçlanan promosyon ürünlerindeki baskı kalitesi istenilen tanıtım ve reklam için oldukça önemlidir. Bu amacı sağlayacak en güzel baskı sistemi ise lazer ile baskı yöntemi olup, bu konuda en başarılı sonuçların alınmasını sağlayabilmektedir.

Promosyon Ürünlerinde Lazer Baskı Avantajları

Tercih edilecek olan lazer ile baskı yöntemi özelikle promosyon ürünlerinde ciddi avantajlar sağlayabilmektedir. Bu önemli avantajlar nedeni ile firmalar marka ve ürünleri ile hizmetlerinin tanıtımında kullanacakları promosyon ürünlerinde lazer ile baskıyı tercih etmektedirler. Genel olarak lazer markalama ve baskı işlemlerinin avantajlarını sizlere sayabiliriz.

  • En önemli ve en büyük avantajı kalıcı bir baskı işleminin yapılabilir olmasıdır. Zaman içinde baskının silinmesi mümkün değildir ve baskı yapılacak malzemenin kullanım ömrü ile eşit baskı ömrü sunulabilmektedir.
  • Şık ve tam olarak istenilen baskı yapılabilmektedir. Dijital programlar ile hazırlanan grafikler ve yazılar birebir olarak malzeme üzerine işlenebilmektedir.
  • Kısa sürede çok sayıda ürüne aynı baskı işlemi yapılarak teslimat yapılabilmektedir. Silinebilen tampon ve serigrafi gibi renkli baskılar için boyanın kurumasını bekleme derdinden kurtulmak mümkün olmaktadır.
  • Çok farklı yapılara sahip olan malzemelerde en başarılı baskı işlemi lazer ile baskı sistemi tarafından kolayca yapılabilmektedir.

Sağladığı bir çok önemli avantaj ile tercih edilen bu yöntem ayrıca en uygun maliyetle promosyon ürünlerinde baskı işleminin yapılmasını sağlayabilmektedir. Oldukça uygun olan lazer baskı fiyatı ile oldukça kalıcı ve şık görünüme sahip baskıların yapılması sağlanabilmektedir. Bu gibi nedenlerle metal ve farklı malzemeler üzerine yapılacak baskılarda lazer ile baskı yöntemi çok tercih edilmektedir.

Kişiye Özel Lazer Baskı İşlemleri

Kristal saat isim lazer baskısı

Promosyon ürünlerinde kişiye özel baskılar tercih edilebilmektedir. Firmalar çalışanları veya müşterilerinin isimleri ile özel ürünlerin hazırlanması istemektedir. Bu konuda da en başarılı baskı işlemlerinin uygulanması lazer baskı ile sağlanabilmektedir. Birçok ürüne aynı logonun basılması yanında ürünlere takdim edilecek kişilerin isimlerinin basılması da istenmektedir. Bu konuda firmamız sizlere hızlı çözümler sunuyor. Excel programı ile istenen isimlerin yazılması sağlanarak bu isimler istenilen yüzeylere sorunsuz olarak baskılanmaktadır.
Birçok açıdan oldukça önemli olan promosyon ürünleri için kişiye özel lazer baskı kolay bir şekilde istenen yüzeylere uygulanabilmektedir. Kalem, termos, deri ürünler, plaket veya metal plakalara isim yazılması ve şekillerin işlenmesi gibi işlemlerde lazer baskı teknolojileri oldukça başarılı sonuçlar vermekte ve kısa sürede bu baskı işlemleri yapılabilmektedir. Firmaların uygun bütçe ile yaptıracağı promosyon ürünlerinde en başarılı baskı sonuçlarının alınması lazer baskı ile mümkün olacaktır. Kalıcı ve uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlayabilecek bu baskı işlemi ile en şık ve güzel görümde baskılara sahip olmak mümkün olacaktır.

Detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için iletişime geçin.

Posted in Genel and tagged , , .