Lazer Baskı Siparişi Nasıl Verilir?

Lazer baskı siparişi vererek firmanız için ya da kişiye özel bir ürün elde edebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz en yeni teknolojiyi kullanarak dilediğiniz ürüne, dilediğiniz sayıda lazer baskı yapacak ve size teslim edecektir. Üstelik siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz.

Lazer baskı bir iz bırakma işlemidir ve başta metal olmak üzere cam, ahşap, deri, pleksiglass gibi malzemelere uygulanabilir. Lazer ışığı nesne üzerine yansıtılır ve çizim yapılır. Çizimlerin bilgisayar ortamında, belli başlı programlar üzerinden yapılması ve son olarak makineye gönderilerek ürüne uygulanması gerekir. Lazer ışığı vurduğu yüzeyi yakarak zeminin altına iner. Oyma tarzı bir çizim oluşturur. Bu yüzden uzun ömürlü bir hediye ya da yıllarca muhafaza edilmesini istediğiniz bir promosyon ürünü arıyorsanız mutlaka lazer baskılı ürünler tercih etmelisiniz.

Lazer markalama işlemiyle kurumsal logonuzu, isminizi başarılı biçimde istediğiniz malzemenin üzerine işletmek mümkündür. Firmamız gelişmiş alt yapısı ve farklı makineleri sayesinde her türlü malzemeden yapılmış ürüne lazer baskı yapabilmektedir. Ürününüzü ve baskınızı belirterek müşteri temsilcimiz sayesinde kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kişiye Özel Lazer Baskılı Hediyeler

Her promosyon ürünü isim baskısıyla çok daha değer kazanır

İnsanlar özel olmaktan ve özel hissetmekten hoşlanır. Aynı şekilde bir ürünün sadece kendileri için üretilmiş olması, eşi benzerini olmaması büyük bir haz verir. Kişiye özel ürünler bu yüzden her zaman daha fazla ilgi görür. Daha çekici olur ve daha fazla kıymet verilir. Eğer herhangi bir sevdiğinize ya da özel hissettiğiniz birisine benzersiz bir hediye vermek isterseniz lazer baskılı ürünler en doğru tercihlerden birisi olacaktır. Hangi ürün olduğu fark etmez. Hepsi hediye vereceğiniz kişiyi çok mutlu edecektir. Önemli olan üzerinde şık ve zarif bir şekilde kendi isminin yazması ya da kendine ait bir mesajın olmasıdır. Kişiye özel lazer baskı uygulamalarımızla tam da bunu yapıyoruz. Seçtiğiniz ürüne istediğiniz yazıyı veya şekli ekleyerek hediyenizi çok daha özel ve çok daha çekici hale getiriyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken satış temsilcimize ürün ve baskıya dair bilgi vermektir.

Lazer baskıda temel prensip, baskı yapılacak ürünün yüzeyinde kazıma yapmaktır. Bu işlem lazer ışığıyla gerçekleştirilir. Lazer baskının rengi baskı yapılacak ürünün zemin rengine göre değişiklik göstermekle beraber daha mat ve koyu bir renk oluşturur. Ürünün üzerinde boya varsa bu boya kazınıp altındaki zemin rengi ortaya çıkacağı gibi boyasız ürünlerde daha mat ve kararmış bir görünüm oluşur. Cam, metal, deri, pleksiglass fark etmeksizin aynı durum söz konusudur. Dolayısıyla lazer baskıda renk seçeneği yoktur. Önemli olan kalıcılıktır ve estetiği çizimlerimizle gerçekleştiriyoruz. Özel çizimlerimiz zaten bütün ürünler üzerinde en şık görünümü sunmaktadır. Makinelerimize ve profesyonel çalışanlarımıza sizlere en iyi sonucu temin ediyoruz.

Kurumsal Lazer Baskı Siparişi Detayları

Kişiye özel ya da kurumsal lazer baskı siparişi vermek için öncelikle müşteri temsilcilerimize baskı yapılacak ürün ve baskıya dair bilgileri vermelisiniz. Ardından bilgileriniz grafik departmanımız tarafından incelenir ve özel programlarda çizimi hazırlanır. Çizimin bitmiş hali onayınıza sunulur. Değişiklik talebiniz varsa düzeltme yapılır. Onaylarsanız seçtiğiniz ürün üzerine numune baskı yapılır. Yüzey tipinde nasıl bir görünüm elde edileceğine bakılır. Ürün üzerine lazer baskı yapılmış numune tekrar onayınıza sunulur. Onay vermeniz halinde çalışma başlar. Çalışmadan sonra lazer çalışmasının oluşturduğu tozlar temizlenir ve ürünleriniz paketlenir. Yapacağınız siparişler her aşamadan onayınıza sunulduğu için işlem sonunda herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Detaylı bilgi almak ve lazer baskı siparişi vermek için hemen İletişime Geçin.