Hangi Ürünlere Lazer Baskı Yapılır?

Deri Lazer Baskısı firmamız tarafından uygulanmaktadır

Lazer baskı, ileri teknoloji ürünüdür. Bu yüzden de çok geniş bir alanda kullanılmakta, lazer ışınlarının özelliklerinden faydalanılmaktadır. Lazer baskı, başta metal olmak üzere kristal, cam, mermer, deri, ahşap, pleksiglass, plastik gibi istenilen bütün yüzeylere uygulanabilmektedir. Firmamız, tecrübesi, sağlam altyapısı ve uzman kadrosuyla bütün lazer baskı ihtiyaçlarınıza tek noktadan cevap verebilmektedir.

Lazer baskıyı bir nevi eski çağlardaki oymacılığa benzetebiliriz. Tarih içinde el ile yapılan oyma işlemi, lazer baskıda özel makineler aracılığıyla yapılmakta, insan eli değmeden uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Güç unsuru olarak lazer ışığı kullanılmakta, lazer ışığının zemine yansıtılmasıyla adeta bir yakma, çizme gibi oyma yapılarak lazer markalama gerçekleştirilmektedir. Bayeks Promosyon, alanında uzman, deneyimli personelleriyle bütün ürünlerde lazer baskı uygulayabilmekte ve en iyi sonuçları almaktadır.

Kişiye Özel Lazer Baskı Hediyelikler

Lazer baskı, bu iş için üretilmiş özel makinelerle yapılır. Farklı malzeme türüne göre farklı makineler kullanmak gerekir. Aynı makine ile bütün ham maddelerde aynı sonucu almak mümkün değildir. Yapılan işlemlerde lazer ışını sadece kazıma yapar. Bu yüzden ürüne herhangi bir zarar verilmez. Cam ve kristal ürünlerde bile en küçük bir çatlama, kırılma olmadan lazer baskı uygulanabilir.

Cam ve kristal lazer baskı uygulamaları

Lazer baskıyı diğer baskı çeşitlerinden ayıran en önemli özelliklerden birisi silinemez olmasıdır. Baskı, tamamen kazıma yöntemiyle yapıldığı için herhangi bir sert cisimle ya da kimyasal maddeyle üründen lazer baskıyı sökmek mümkün değildir. Lazer baskı ömürlüktür. İşte bu yüzden kişiye özel lazer baskı, kuruma özel lazer baskı ürünleri her geçen gün daha fazla talep görüyor. İnsanlar, sadece kendileri için üretilmiş ürünlere daha çok ilgi gösterir, daha çok memnun olurlar. Kendilerini özel hissetmekten gurur duyarlar. Firmamız kişiye özel lazer baskı çeşitlerini bütün ürünlerde başarıyla uygulayabiliyor. Dilerseniz kurum içi personellerinize tek tek kendi adlarına hazırlanmış ürünler talep edebilirsiniz. Ya da VİP müşteri grubunuz için özel isimli hediyelikler vermek için logo ve kişinin isminin olduğu bir çalışma isteyebilirsiniz. Herhangi bir ödül için plaket tarzı kişiye özel ürün talep edebilirsiniz. Firmamız bütün ihtiyaçlarınıza kusursuz çalışmalarla karşılık verecektir.

Lazer Baskıda Renk Tercihi

Lazer baskı, çok geniş bir ürün yüzeyinde kullanılabilir. Aynı şekilde kalem, anahtarlık, el feneri, kalemlik, kupa, termos, isimlik, ajanda gibi onlarca farklı üründe uygulanabilir. Grafikerlerimiz özel bilgisayar programlarında vektörel olarak çizimlerini hazırlarlar, ürüne göre boyutlandırır ve makinelerimizin en kaliteli şekilde baskıyı gerçekleştirmesini sağlarlar. Promosyon ürünü, hediyelik eşya, sanayi ürünleri fark etmeksizin bütün ürünlere markalama yapabilir.

En önemli detaylardan birisi lazer baskıda renk tercihinin olmamasıdır. Uygulama, zeminin lazer ışınıyla kazınması ile yapıldığı için zeminin altından hangi renk çıkarsa lazer baskı rengi o olur. Dolayısıyla lazer baskıyla ürüne renk vermek söz konusu değildir. Bu yüzden grafik çalışmasında renkli logolar, yazılar siyah beyaza çevrilerek baskıya verilir.

Posted in Genel and tagged , , .