Lazer Baskı numunesi

Lazer Baskı Siparişinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Lazer baskı, detaylara dikkat edildiği taktirde en başarılı sonuçları verir. Bunun için uzman bir personel ve kaliteli bir alt yapı şarttır. Firmamız dinamik kadrosu ve en güncel teknoloji makinelerle donatılmış tesisi ile lazer baskı alanında kaliteyi kullanıma sunuyor. Personellerimiz siparişlerin her aşamasında iletişimi canlı tutarak ortaya kusursuz uygulamaların çıkmasını sağlıyor.
Lazer baskı, çeşitli ürünlere lazer ışığı yansıtılarak iz bırakma işlemidir. Başta metal olmak üzere cam, ahşap, deri, plastik, pleksiglass malzemelere baskı uygulanabilir. Plaket, anahtarlık, kalem, ajanda, termos, isimlik, kalemlik gibi ürünlerin boyu, şekli, yapısı fark etmeksizin lazer baskı gerçekleştirilebilir. Lazer ışığı vurduğu yüzeyi yakarak zeminden aşağı iner. Ürün yüzeyine işlenecek çizim, logolar Adobe Illustrator, PDF, Corel Draw, Freehand gibi bilgisayar destekli programlarda vektörel çizimlerle hazırlanır. Alanında uzman grafikerlerimiz her türlü logo ve yazıyı en başarılı şekilde hazırlamakta, istenen ürüne özel hale getirebilmektedir.
Bilgisayar ortamında hazırlanan çizimler, lazer baskı makinelerine gönderilerek baskı yapılır. Sistem tamamen makineler üzerinden işlediği için insandan kaynaklanan bir zarar söz konusu değildir. Lazer ışını zemine sadece lazer markalama yapar. Kristal, cam gibi hassas ürünlerde dahi en küçük bir kırılma, çatlama olmadan baskı işlemi gerçekleştirilir. Önemli olan malzemeye uygun makine kullanmak ve lazer baskının derecesini ayarlayabilmektir.

Numune Lazer Baskı Onayı İle Sorunsuz Teslimat

Promosyon lazer baskı numunesi

Lazer baskı uygulamalarında kullanılacak malzemelerin yüzey tipine göre yapılacak baskının oluşturacağı sonuç farklıdır. Örneğin ahşap ile metalin kimyasal yapısı tamamen farklıdır. Bunların farklı lazer baskı makinelerinde işleme tabi tutulması gerektiği gibi bütün metaller de aynı sertlikte değildir. Bazı metal yüzeylerde baskı yapabilmek için lazer ışını altında daha uzun süre bekletmek gerekir. Bu gibi detayların hepsi tecrübe, donanım ve uzmanlık gerektirir. Firmamız kaliteli yapısıyla bütün ihtiyaçları tek merkezden karşılayabilecek vasfa sahiptir.
Lazer baskının diğer baskı çeşitlerinden en büyük farkı ve avantajı işlemin kazınarak yapılmasıdır. Bu sayede yapılan lazer baskı herhangi bir kesici aletle ya da kimyasalla çıkarılamaz. Bu yüzden firmamız lazer baskı siparişlerinin her aşamasında iş sahibiyle iletişim kurar. Ürün ve logo, yazı detaylarını müşteri temsilcilerimiz grafik tasarım ekibimize iletir. Ekibimiz inceleyerek gerekli çizimleri yapar. Yapılan çizimler müşterilerimizin onayına sunulur. Herhangi bir değişiklik talebi varsa uygulanır, tekrar onaya sunulur. Müşterimiz onay verdikten sonra numune lazer baskı yapılır. Firmamızı kesinlikle numune baskıdan taviz vermemektedir. Çünkü lazer baskıda yazı ya da logo silinemez. Kimi zaman farklı yüzey tiplerinde lazer baskı tutmaz. Bu yüzden firmamız kesinlikle numune baskı yaparak müşterimizin onayına sunar. Ortaya çıkan sonuç beğenildi ve onaylandı ise baskının tamamına geçilir.

Kişiye Özel Lazer Baskı Siparişi

Herkes hediye almaktan hoşlanır. Fakat alınan hediyenin kişiye özel olması, onun adını taşıması çok daha değerlidir. Kurum içi çalışanlarınıza hazırlayacağınız kişiye özel lazer baskı ürünleri ile onların gönüllerini mest edebilir, çalışma motivasyonlarını ve sadakatlerini arttırabilirsiniz. Yine VİP müşterilerinize promosyon ürünlerinizi doğrudan onların isimlerine hazırlanmış şekilde takdim ederek müşteri sadakatlerini sağlamış olursunuz. Firmamız şahsa özel hediyeler hazırlayabilmektedir. Logo ve isimlerin birlikte basıldığı ürünler ortaya koyabilmektedir. Plaket gibi ödüller için harika baskılar yapabilmektedir. Excel üzerinden gönderilen isimler tek tek ürünler üzerine basılabilir.
Lazer baskılarda detaylardan birisi renk alternatifi yoktur. Zeminden çıkan renk, lazer baskının rengi olmaktadır. Lazer baskı siparişi vermeden önce satış personelimizden lazer baskıya uygunluk ve fiyat için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için iletişime geçin.

Posted in Genel and tagged , , .