Lazer Baskı Tekniği İle Kalıcı Markalaşma!

Lazer baskıdiğer baskı türlerine göre pek çok avantaja sahiptir. Zamanla kullanma sıklığı artsa da baskı üzerinde herhangi bir silinme, aşınma sorunu meydana gelmez. En önemli avantajı arasında sayılan kalıcılık lazer baskıyı diğer baskı türlerinden ayırmaktadır. Lazer baskı tekniğiyle kalıcı markalaşma elde etmek isteyen her girişimci işin sonunda markasına uzun vadede fayda sağlamaktadır.

Öncelikli olarak reklam tanıtımları için tercih edilen lazer baskı tekniği uygulandığı zemin üzerinde uzun yıllar kalıcı reklam çözüm noktasına sahiptir. Lazer baskıda iz bırakma işlemi ise uygulanacak zeminin lazer ışınının vurduğu yüzeyin yakılarak zeminden aşağı inmesi şeklinde oluşmaktadır. Lazer baskı yöntemi tamamen renksizdir. Baskı yapılan ürünün zemin rengine göre baskılama ortaya çıkmaktadır.

Lazer baskı makinesi ışınla kazıma işlevinin yanında ürün kesimi de gerçekleştirir.Kumaş, ahşap, metal, cam veya kağıt olmak üzere pek çok çeşit malzemeler kesilmektedir. Kesilen ürünlere istenilen şekillerde verilebilir.

Lazer Baskılı Zeminlerin Marka Bilinirliğine Etkisi!

Lazer baskı metal yüzeylerden deri ve ahşaba kadar pek çok ürüne lazer ışını aracılığıyla yapılan bir iz çıkartma modelidir. Reklam amaçlı ürün tanıtımları için tercih edilmesi durumunda ürün üzerinde baskılanacak olan markanın uzun yıllar hafızalarda ve göz önünde olmasını sağlayacaktır.

Yapılan baskı işlemi ve ömürlük kullanımı gibi avantajları göz önünde tutulduğunda uygun maliyetli baskı yöntemleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Baskı alanı daha geniş olan lazer baskı marka logolarını daha göze çarptırarak etkili bir sonuç vermesini sağlıyor.

Promosyon olarak dağıtılacak ürünler üzerinde gönül rahatlığıyla yapılmaya uygun olan, uygun bir maliyet yapısına sahip baskı tekniğidir.

Promosyon Ürünlerinde Lazer Baskılama Tekniği!

Promosyon ürünlerinde oldukça etkili olan lazer baskı tekniği pek çok markayı etkisi altına almaya devam ediyor. Bayeks Promosyon son teknoloji lazer baskı cihazlarını kullanarak müşterilerine son derece başarılı ve hızlı hizmet sağlıyor. Kaliteli bir şekilde lazer baskılama çalışmalarını sürdüren Bayeks Promosyon müşterilerini daima memnun etme yolunda ilerliyor. Siz de markanızın bilinirliğiniartırmakk istiyor ve bunun için lazer baskılamayı tercih ediyorsanız hemen şimdi Bayeks Promosyon İle tanışın. Lazer baskı fiyatları ve detaylı bilgi için tıklayın.

Posted in Genel.