Deri Ürünlerinde Lazer Kazıma ve Kalıcı Markalama Nasıl Gerçekleşir?

Baskı teknikleri arasında en çok tercih edilen lazer baskı tekniği kalıcı markalamaya imkan vermektedir. Oldukça başarılı olan bu baskı sistemleri ile kolayca istenilen alana isim ve şekiller işlenebilmektedir. Lazer baskı yöntemi ile kalıcı bir işleme ve kazıma yapılması mümkün olmaktadır. Lazer baskı yapılacak malzemelerin üzerlerine lazer ışını yansıtılması ile iz bırakılması sağlanmaktadır. Bu işlemlerin yapılması sırasında lazer baskı makinesi kullanılmaktadır. Deri ürünleri üzerine lazer kazıma yapılarak kalıcı markalaşma elde edilmektedir.

Deri Zemin Üzerine Lazer Kazıma Nasıl Yapılır?

Deri zemine sahip olan her ürün üzerine lazer kazıma yapılabilir. Lazer kazıma yapılan deri ürünler üzerinde kabartmalı bir etkiyle sonuçlanır. Deri yüzeyine ve rengine bağlı olarak daha fark edilir berrak bir kontrast oluşur. diğer baskı tekniklerine göre kalıcı bir markalama imkanı sunan lazer kazıma deri ürünler üzerinde de oldukça başarılı sonuçlar verilmektedir.

Deri zemine sahip promosyon ürünleri üzerine kullanılan lazer baskı tekniği kurumsal firmaların markalarını uzun vadede bilinirlik elde etmelerini sağlamaktadır. Deri not defterleri, deri anahtarlıklar, Suni deri kalemlik ürünleri, evrak çantaları, suni deri cüzdan ürünleri, suni deri notluklar gibi birçok deri ürününe lazer baskı yapılmaktadır.

Deri üzerine kazıma yapmanın avantajları arasında; Lazer baskı ile uzun süre silinme ve yıpranma olmadan kullanım imkanı sağlanmaktadır. Kusursuz bir logo tasarımı ile deri üzerine işlenir. Diğer baskı tekniklerine göre daha kalıcı ve daha düşük maliyetlere sahiptir.

Deri Üzerine Lazer Kazıma İçin Doğru Adres Bayeks Promosyon!

Deri üzerine ve daha birçok ürüne lazer kazıma yapan Bayeks Promosyon uygun fiyat ve kaliteli baskı tekniğiyle en çok tercih edilen lazer baskı yapan yerler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yüzlerce çeşidin bulunduğu promosyon ürünleri arasında deri ürünlerini keşfedebilir ve markalama gerçekleştirebilirsiniz.

En son teknolojiye uygun gelişmiş lazer baskı makinası kullanılarak kazıma işlemlerini gerçekleştiren Bayeks Promosyon istanbul istoç toptancıları bölgesinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Siz de deri ürünleri üzerine kaliteli ve düşük maliyetli lazer markalama yapmak istiyorsanız hemen tıklayın. Promosyon deri ürünlerini keşfederek siparişlerinizi hızlıca oluşturun.

Posted in Genel.