İsim Baskı İşleminde Lazer Baskı Nasıl Yapılır?

Promosyon ürünlerinde kişiye özellik için tercih edilen isim yazma işlemlerinde lazer ile yapılan baskı tekniği çokça tercih edilmektedir. Sağladığı birçok avantaj ile tercih edilen bu teknoloji oldukça başarılı bir şekilde istenilen türlerdeki malzemeler üzerinde kalıcı baskı yapılmasını sağlamaktadır. Lazer ışınının malzeme üzerine yansıtılması ile yapılan bu baskı işlemlerinde oldukça verimli sonuçlar alınmaktadır. Özellikle kalıcı bir baskı sağlaması ve kısa sürede bu işlemin yapılabilir olması en büyük avantajlardan bazılarıdır. Promosyon ürünleri farklı malzemelerden tercih edildiği için hazırlanan bu setin tamamına gerekli baskı işlemlerinin yapılması lazer baskı ile yapılabilmektedir. Metal veya deri gibi yüzeylere bu baskılar kolayca ve yüksek verimde yapılabilmektedir.

Promosyon Ürünlerinde İsim Baskı Tercihi

Cam ve Kristal ürünlere Lazer baskı numunesi

Tanıtım ve reklam için tercih edilecek bu ürünler özellikle isim yazımı ile kişisel bir duruma kolayca getirilmektedir. Farklı promosyon ürünlerinde de bu isim yazma işlemi oldukça kısa sürede ve kolayca yapılabilmektedir. En güzel şekilde bu baskıların yapılabilmesi lazer ile yapılan baskı teknoloji ile sağlanabilmektedir. Alanında uzman olan firmamız sizlere lazer ile yapılan baskı işlemlerinde en profesyonel hizmetleri sunmaktadır. Promosyon ürünlerinde isim yazma işlemleri sizlere sunduğumuz başarılı hizmetlerimiz ile kısa sürede başarılı bir şekilde yapılabilmektedir. Çok tercih edilen lazer baskı isim yazma işlemi istenilen tüm malzemelerin yüzeylerine sorunsuz olarak yapılabilmektedir.

Yapılacak bu işlemler için gerekli olan baskı çeşitli malzemeler üzerine kolayca yapılabilmektedir. Metal veya ahşap yüzeylere uygulanabilecek bu işlem cam veya deri yüzeylere de uygulanabilmektedir.

  • İsim yazım işlemi için gerekli isimlerin excel formatında sunulması gerekmektedir.
  • İstenilen isimler istenilen malzemelerin yüzeylerine uygulanabilmektedir.
  • İsim yazımı istenen yazı fontunda başarılı şekilde yapılabilmektedir.
  • Oldukça şık bir görünüm sağlanan baskılar kalıcıdır ve silinme durumu söz konusu değildir.

Çok tercih edilen lazer ile yapılan baskılar maliyet açısından da büyük avantaj sağlamaktadır. Oldukça başarılı ve sorunsuz olan bu kalıcı baskılar yüksek verimlilik sunmaktadır. Bu nedenle uygun lazer baskı fiyatı firmamızdan alınarak baskı işlemlerin en hızlı şekilde yapılması sağlanabilmektedir.

En Avantajlı Baskı Sistemi: Lazer Baskı

Promosyon ürünlerinde tercih edilen lazer ile baskı teknolojisi ürünlere isim yazımı ile kişisel hediyelerin oluşturulmasını da sağlayabilmektedir. Hazırlanan farklı malzemelerdeki promosyon ürünlerinin üzerine lazer ile baskı teknolojilerinin uygulanması ile istenen şekil ve yazının basılması sağlanabilmektedir. Bunun yanında özellikle kişiye özel promosyon ürünlerinin tercihinde en kolay şekilde ve düşük maliyetler ile lazer ile baskı işlemi tercih edilebilir. Bu yöntem ile istenilen yüzeylere istenen isimler yazılarak kişiye özel hediyeler oluşturulabilmektedir. En başarılı tanıtım ve hediye yöntemi olması nedeni ile kişiye özel olarak bu çalışmalar yoğun şekilde ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Deri ajanda isim baskı örneği

Firmamız tarafından yapılan kişiye özel lazer baskı işlemlerinde sizlere en başarılı sonuçları sunmaktayız. İstediğiniz promosyon ürünleri ve malzemelerin üzerine istediğiniz yazı fontunda isimler ve yazılar en başarılı sonuçlar alınacak şekilde yazılmaktadır. En güzel pürüzsüz görünüme ulaşılan bu yöntemde sizlerin istediği isimlerin tarafımıza ulaşması ile istediğini yazı fontunda dijital programlar ile çalışmalar başlamaktadır. Programlarda yüzeye en uygun şekilde uygulama yapılması için yazılar veya şekiller hazırlanmaktadır. Kalıcı olarak yapılan bu baskılarda başarılı sonuç alınması için bu işlemler oldukça önemlidir. Dijital ortamda hazırlanan baskılar istenilen malzemeler üzerinde kısa sürede uygulanarak sizlere sunulmak üzere hazırlanmaktadır. Tüm ürünleriniz kısa sürede kişiye özel hediyelere dönüştürülerek sizlere sunulmaktadır.

Posted in Genel and tagged , , .