Lazer Baskı Fiyatları Nedir?

Lazer baskı, son yıllarda birçok alanda olduğu gibi promosyon uygulamalarında da en sık kullanılan baskı tekniğidir. Lazer baskı fiyatları üzerinde birçok etken vardır. Firmamız, bilgi birikimi ve kalitesini uygun fiyat ayrıcalığıyla birleştirmekte, müşterilerine ekonomik lazer baskı çözümleri sunmaktadır.

Başta metal olmak üzere, deri, ahşap ve cam yüzeylerde uygulanan lazer baskı, lazer ışığı yansıtılarak iz bırakma işlemidir. Lazer ışığı yansıtılan alan yakılarak zemin oyulur ve aşağıya doğru baskı yapılır. Bu sayede yapılan baskı uzun yıllar ilk günkü görselliği ve şıklığında kalabilir. Silinme gibi bir riski yoktur. Bu yüzden de promosyon ürünlerindeki logo ve firma bilgilerinin ömürlük olmasını isteyenler lazer markalama tercih etmektedir.

Lazer baskı, doğrudan ürünün üzerinde kazıma yapılmasıdır. Bu yüzden baskı yapılan ürünün rengi neyse baskının rengi de o olmaktadır. Dolayısıyla lazer baskıda renk tercihi gibi bir durum söz konusu değildir.

Uygun Fiyatlı Kişiye Özel Lazer Baskı Çözümleri

Lazer baskıda iz bırakma, malzemenin mukavemetine göre markalama ya da kısmi oyma şeklinde yapılmaktadır. Malzemenin kalınlığı, direnci lazer baskıların derinliğini doğrudan etkilemektedir. Özellikle ahşap ürünlerde zeminden yaklaşık 1mm aşağı inilebilmekte, daha görsel ve daha zarif baskılar ortaya çıkarılabilmekte, baskıya boyut kazandırılmış olunmaktadır.

Firmamız gelişmiş teknoloji ve altyapısıyla her türlü ürün üzerine lazer baskı, lazer markalama, lazer oyma yapabilmekte, işlem türüne göre de baskı fiyatı ortaya çıkmaktadır. Farklı makinalara sahip olmamız her türlü malzemeden aynı kaliteyi alabilmemizi sağladığı gibi müşterilerimizin kurumsal kimliklerini yansıtacak bütün ürünlere tek merkezden sahip olabilmelerini sağlamaktadır. Baskı yaptırmak istediğiniz ürün her ne olursa olsun firmamız bünyesinde sorunsuz biçimde lazer baskı yapılmakta, en kısa sürede size teslim edilmektedir.

Lazer baskı fiyatlarını belirleyen etkenler, baskının sayısı, baskının genişliği ve büyüklüğü, taranacak alanın hacmi, baskı yapılacak malzemenin türü gibi farklı kalemler olarak karşımıza çıkıyor. Çizimler tamamen bilgisayar ortamında vektörel olarak hazırlandığı için çizimlerdeki noktasal vuruşlar baskı sayısını belirleyecektir. Alan ne kadar geniş olursa lazer makinesinin çalışma süresi ve ışık verme süresi uzayacağı için fiyatlandırma artacaktır. Örneğin bir kaleme yapılacak baskı daha dar; bir termosa yapılacak baskı daha geniş olacaktır. Bu yüzden de kaleme yapılacak lazer baskının fiyatı daha ucuz olacaktır.
Bazı malzemeler daha kolay işlenir. Dolayısıyla lazer ışınları daha az yansıtılarak istenen sonuç ortaya çıkarılır. Oysa bazı metallerde baskıyı işleyebilmek için metalin daha uzun süre lazer ışığı altında kalması gerekir. Bu yüzden de malzemenin sertliği fiyatlandırmayı etkiler.

Ekonomik ve Kaliteli Kurumsal Lazer Baskı Uygulamaları

Lazer baskı kimi zaman tek yüze kimi zaman çift yüze işlenecek olabilir. Ürünlerin makineye tek tek yerleştirilmesi gerekebilir. Bu da işçiliği arttırdığı için lazer baskı fiyatlarında artışa neden olur. Standart uygulamaların dışına çıkıldıkça ücretlendirme artacaktır.

Lazer baskı uygulamalarında malzeme kalitesi, makine kalitesi ve bütün bunların yanında uzman kadro kalitesi belirleyici olmaktadır. Firmamız alanında uzman, yenilikçi ve estetik zevki olan personelleriyle sizin için en kaliteli çözümü sunuyor. Bu sayede çizimlerini en iyi şekilde yapılır. Özel programlarda hazırlanarak kusursuz tasarımlar ortaya çıkarılır. Kurumsal lazer baskı çalışmalarıyla kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak çözümler, piyasa koşullarında en ekonomik fiyat avantajlarıyla sizlere sunulur.

Lazer baskı fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Posted in Genel and tagged , , .